SG73P2ATTD5761F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5761F
JLCPCB Part #
C4202646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS