SG73P2ATTD5762D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5762D
JLCPCB Part #
C4039342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS