SG73P2BTTD5762D
MFR.Part #
SG73P2BTTD5762D
JLCPCB Part #
C3963230
Description
-55℃~+155℃ 333mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS