SG73P2ATTD5362D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5362D
JLCPCB Part #
C4163384
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS