SG73P2ATTD560J
MFR.Part #
SG73P2ATTD560J
JLCPCB Part #
C4223837
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS