RN73R2BTTD8762F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD8762F100
JLCPCB Part #
C2530620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS