RK73B1FRTTBL203G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL203G
JLCPCB Part #
C2582372
Description
-55℃~+125℃ 20V 20kΩ 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS