SG73P2ATTD5361D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5361D
JLCPCB Part #
C3942120
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS