RN73R2BTTD3050C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3050C25
JLCPCB Part #
C4020670
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS