SG73P2ATTD4R42F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4R42F
JLCPCB Part #
C4283513
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS