RN73R2ETTD9420C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9420C50
JLCPCB Part #
C2608555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS