RN73H2BTTD8983F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8983F100
JLCPCB Part #
C2545081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 898kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS