SG73P2ATTD4992F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4992F
JLCPCB Part #
C4106100
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS