RK73G2BTTD4703F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4703F
JLCPCB Part #
C6648859
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS