RK73G2BRTTD38R3D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD38R3D
JLCPCB Part #
C6270061
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS