SG73P2ATTD472G
MFR.Part #
SG73P2ATTD472G
JLCPCB Part #
C3993017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS