SG73P2ATTD2210D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2210D
JLCPCB Part #
C4145248
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS