RN73H1ETTP1403B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1403B50
JLCPCB Part #
C2536338
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS