RK73G2ATTD4021C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4021C
JLCPCB Part #
C6269875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS