SG73P2ATTD4702D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4702D
JLCPCB Part #
C4022363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS