RN731JTTD1520D50
MFR.Part #
RN731JTTD1520D50
JLCPCB Part #
C4036188
Description
-55℃~+155℃ 152Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS