RN732ATTD2130F50
MFR.Part #
RN732ATTD2130F50
JLCPCB Part #
C4238997
Description
-55℃~+155℃ 100mW 213Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS