RN73R2ATTD8871A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD8871A05
JLCPCB Part #
C3921772
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS