SG73P2ATTD4420F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4420F
JLCPCB Part #
C3977137
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS