SG73P2ATTD39R2D
MFR.Part #
SG73P2ATTD39R2D
JLCPCB Part #
C3981650
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS