AR0805FR-074R3L
MFR.Part #
AR0805FR-074R3L
JLCPCB Part #
C4292012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS