RN731JTTD5112F25
MFR.Part #
RN731JTTD5112F25
JLCPCB Part #
C4129517
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS