SG73P2ATTD3R57F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3R57F
JLCPCB Part #
C4213831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS