RK73B2ARTTD331G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD331G
JLCPCB Part #
C2596147
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS