SG73P2ATTD395J
MFR.Part #
SG73P2ATTD395J
JLCPCB Part #
C4263812
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS