ERJ-P06F4870V
MFR.Part #
ERJ-P06F4870V
JLCPCB Part #
C4174082
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS