SG73P2ATTD393J
MFR.Part #
SG73P2ATTD393J
JLCPCB Part #
C3983744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS