RN731JTTD1321F50
MFR.Part #
RN731JTTD1321F50
JLCPCB Part #
C3933384
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS