RN731ETTP8161C50
MFR.Part #
RN731ETTP8161C50
JLCPCB Part #
C4332260
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS