SG73G2ATTD3922D
MFR.Part #
SG73G2ATTD3922D
JLCPCB Part #
C6220672
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS