SG73P2ATTD390J
MFR.Part #
SG73P2ATTD390J
JLCPCB Part #
C4147943
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS