RK73B2HTTE222J
MFR.Part #
RK73B2HTTE222J
JLCPCB Part #
C6270124
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS