RN73H1JTTD1110F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1110F25
JLCPCB Part #
C4278951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 111Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS