SG73P2ATTD36R0D
MFR.Part #
SG73P2ATTD36R0D
JLCPCB Part #
C4066490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS