SG73P2ATTD56R0D
MFR.Part #
SG73P2ATTD56R0D
JLCPCB Part #
C4223831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS