RA73F2A2K49BTD
MFR.Part #
RA73F2A2K49BTD
JLCPCB Part #
C4552223
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS