SG73P2ATTD3572F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3572F
JLCPCB Part #
C4315344
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS