RK73H2BTTD4993F
MFR.Part #
RK73H2BTTD4993F
JLCPCB Part #
C514943
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS