SR732ATTD9R53D
MFR.Part #
SR732ATTD9R53D
JLCPCB Part #
C4348263
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS