RK73G1HTTC1803D
MFR.Part #
RK73G1HTTC1803D
JLCPCB Part #
C2582790
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS