SG73P2ATTD34R8F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD34R8F
JLCPCB Part #
C4049978
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS