RN731JTTD6202C25
MFR.Part #
RN731JTTD6202C25
JLCPCB Part #
C3982097
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS