SG73P2ATTD333J
MFR.Part #
SG73P2ATTD333J
JLCPCB Part #
C4230651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS