SG732ATTD221M
MFR.Part #
SG732ATTD221M
JLCPCB Part #
C4249615
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS