SG73P2ATTD363J
MFR.Part #
SG73P2ATTD363J
JLCPCB Part #
C3950288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS